Hírek
2014. Október 14. 07:00, kedd |
Belföld
Forrás: (x)
Olvassunk! Elindult a Könyvkultúra Magazin könyves rovata oldalunkon!
Elindult a Könyvkultúra Magazin könyves rovata hírportál-hálózatunk minden oldalán. Az ajánlókkal a jövőben a legújabb könyvek, könyves hírek, kritikák között szemezgetünk. Küldetésünk pedig az olvasás népszerűsítése!
Kritika, könyvkultúra, újdonságok, bestsellerek, könyves közélet, szépirodalom, gyermek és ifjúsági irodalom, ismeretterjesztés, a jövőben egyebek közt mindezekben a témákban tájékoztat és egyben szórakoztat is a Könyvkultúra Magazin az Infováros hírportál-hálózat oldalain is. Együttműködésben célunk az olvasás népszerűsítése, történjen az egy remek könyvet lapozva, esetleg e-book olvasóval, vagy kattintgatva az interneten a magazin rovatai közt.
A Könyvkultúra Magazin küldetése, hogy több ezer könyvtáros és pedagógus, több száz kiadó és könyvkereskedő tapasztalatát összegyűjtve rövidebbé, járhatóbbá és érdekesebbé tegye az utat a szerző és az olvasó között.
Kapcsolódó cikkek kultúra rovatunkban!
- Házasságtörés: itt az új Coelho-könyv
- Kerek könyv a középkorból
- Játékra hív a Kello
- Tíz filmes könyvtár
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 02. 07:25, hétfő | Belföld
Napos, az átlagosnál enyhébb, tavaszias idő várható március első hetében
Jellemzően napos, tavaszias idő várható március első hetében
2026. Március 01. 13:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: egy fokozattal megemeltük a terrorfenyegetettség készültségi szintjét
Összeült a Védelmi Tanács, megemeltük a terrorfenyegetettség szintjét egy fokozattal - mondta Orbán Viktor miniszterelnök szombat este közzétett Facebook-videójában.
2026. Március 01. 12:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai
A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:
2026. Március 01. 10:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter Orbánnal együtt nézné meg személyesen, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel
Szombaton, az országjárás sárbogárdi állomásán Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke reagált Lázár János korábbi üzeneteire.
