Hírek

2011. Július 13. 07:45, szerda | Sport
Forrás: HírTV

Olimpiai kvótás Bognár

Olimpiai kvótát szerzett Bognár Richárd. A magyar sportlövő a maribori Világkupa-versenyen jutott döntőbe a dupla traposok között.

Minden számban két kvótát osztanak ki, mivel a finálé résztvevői közül négy már korábban kivívta az ötkarikás szereplés jogát, így Bognár az eredménytől függetlenül már kvalifikálta magát Londonba. (da)

hírTV

Címkék: olimpia

Ezek érdekelhetnek még

2019. Október 15. 12:03, kedd | Sport

Újabb hihetetlen rekordot ért el Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo pályafutása 700. gólját szerezte tétmérkőzésen hétfőn este, amikor betalált a portugál labdarúgó-válogatottban az ukránok elleni Európa-bajnoki selejtezőn.

2019. Október 15. 05:29, kedd | Sport

Gender Racing Team: A döntő hétvégéje

A hétvégén a Hungaroringen rendezik az MNASZ Autós Gyorsasági OB utolsó bajnoki fordulóját, mely még bőven tarthat izgalmakat akár az utolsó körökig bezárólag.

2019. Október 13. 05:00, vasárnap | Sport

Bónuszponttal nyerte az Eb-meccset a magyar rögbiválogatott a budapesti stadionavatón

A magyar rögbiválogatott 38-13-ra legyőzte Lettország csapatát az Európai Nemzetek Kupája-sorozat első konferencia északi csoportjának budapesti mérkőzésén szombaton.

2019. Október 09. 07:30, szerda | Sport

Rally: Szeretnénk felszabadultan versenyezni!

Kronome Ákossal is számítani kell az idei Mecsek Ralin. Pásztor Tamás lesz ismét a jobb1-ben a Skodában.