Városlista
2026. március 5, csütörtök - Adorján

Hírek

2018. Július 13. 12:53, péntek | Belföld
Forrás: mti

Norvégiában elrabolt ékszereket foglaltak le Magyarországon

Norvégiában elrabolt ékszereket foglaltak le Magyarországon

Norvégiában elrabolt ékszereket találtak a magyar rendőrök budapesti zálogházakban - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a rendőrség honlapján.

A mintegy ötmillió forintnyi ékszert - 18 gyűrűt és két pár fülbevalót - egy szerb fegyveres rabló zsákmányolta a skandináv országban idén februárban - írták.

A tájékoztatás szerint a norvég hatóságok jogsegélykérelme nyomán a magyar nyomozók házkutatást tartottak több budapesti zálogházban.

Ennek eredményeként sikerült visszaszerezni a rablás során zsákmányolt ékszerek egy részét. A budapesti rendőrök egyúttal olyan bizonyítékokhoz is hozzájutottak, amelyek megerősítik a Norvégiában már elfogott rabló bűnösségét - közölte a BRFK.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld

Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.

A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt

2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok

Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat

2026. Március 05. 10:00, csütörtök | Belföld

Ismét az ATV-nek adott interjút Orbán Viktor

Nem lesz vita Magyar Péterrel, \"a Tisza Párt elnöke nem szuverén ember, az ukránok és a brüsszeliek tartják a markukba és ilyen emberrel nem vitázunk\".

2026. Március 05. 08:00, csütörtök | Belföld

Kapitány István: a magyar középvállalatokat, start-upokat fogjuk támogatni

A Tisza Párt az összeszerelő üzemek helyett a magyar középvállalatok és a start-upok támogatását helyezi a középpontba - mondta a párt gazdaságfejlesztési és energetikai vezetője szerdán Kistarcsán.