Városlista
2026. március 9, hétfő - Franciska

Hírek

2021. Május 01. 08:10, szombat | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Nem a verésbe halt bele a XVI. kerületben holtan talált férfi

Nem a verésbe halt bele a XVI. kerületben holtan talált férfi

Nem a verésbe halt bele a XVI. kerületi családi házban pénteken holtan talált férfi - tájékoztatta a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) péntek este az MTI-t.

Közleményükben azt írták: az elsődleges adatokkal szemben a boncolás megállapította, hogy a férfit korábban megverték, de halálát nem az okozta. A halál okának megállapítása érdekében további szakértői vizsgálatok szükségesek.

A BRFK a büntetőeljárást súlyos testi sértés kísérlet megalapozott gyanújával folytatja. A bántalmazással gyanúsított 46 éves nő és 26 éves férfi - akiket korábban őrizetbe vettek - az eljárás során szabadlábon védekezik - közölték.

Címkék: férfi, holttest, meghalt, verés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld

Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli

Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.

2026. Március 09. 11:00, hétfő | Belföld

Választás 2026 - Toroczkai László: a Mi Hazánk közel van ahhoz, hogy irányítani tudja Magyarországot

A tiszta magyar gondolatot, a magyar igazságot képviselő Mi Hazánk Mozgalom még soha nem volt olyan közel ahhoz, hogy így vagy úgy, de irányítani tudja Magyarországot - hangoztatta a párt elnöke Kaposváron vasárnap.

2026. Március 09. 10:00, hétfő | Belföld

Iráni konfliktus - Szijjártó Péter: 76 utassal a fedélzetén landolt a mai mentesítő járatunk Budapesten

Hetvenhat utassal a fedélzetén landolt \"a mai mentesítő járatunk Budapesten\" - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter vasárnap este a Facebook-oldalán.

2026. Március 09. 07:31, hétfő | Belföld

Két független jelöltet győzött le a Fidesz Kazincbarcikán

Orbán Viktor a Tisza felett aratott hatalmas győzelemről ír közösségi oldalán.