Hírek
2019. Május 05. 10:53, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Negyven szurkolót állítottak elő az FTC-Újpest focimeccs előtt
Negyven szurkolót állított elő a rendőrség szombat délután, az FTC-Újpest labdarúgó-mérkőzés előtt, ellenük garázdaság miatt indítottak eljárást - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
Mint írták, a IX. kerületi Mester utca és a Haller utca kereszteződésében a meccsre tartó szurkolók közül többen összeverekedtek.
A Készenléti Rendőrség egységei a verekedéssel összefüggésben negyven szurkoló ellen intézkedtek, őket a kerületi járőrök segítségével elfogták és előállították.
Az ügyben a BRFK IX. kerületi rendőrkapitánysága indított eljárást csoportos garázdaság bűntett miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 04. 07:45, kedd | Belföld
Meteorológia: átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október
Átlag közeli hőmérsékletű és száraz volt az október - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján hétfőn.
2025. November 04. 07:37, kedd | Belföld
Orbán Viktor vizsgálatot rendelt el a Tisza Párt adatszivárgási botránya miatt
Súlyos adatszivárgási botrány a Tiszánál. 200 ezer honfitársunk személyes adatai kerültek ukrán kézbe. Elrendeltem az ügy azonnali kivizsgálását! - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Facebookon.
2025. November 04. 07:36, kedd | Belföld
Navracsics Tibor: Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik
Magyarország az uniós forrásokat leghatékonyabban felhasználó tagállamok közé tartozik.
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
