Hírek
2011. Október 21. 14:53, péntek |
Bulvár
Forrás: STOP
Munkát kapott a börtönben Stohl András
A Kozma utcában raboskodó Stohl András ma áll be dolgozni a börtön falain belül lévő munkahelyen. Ügyvédje tegnap járt másodszor a színész-műsorvezetőnél, akivel a népszámlálási kérdőív kitöltését is elintézte.
- András mától elkezdi a munkát. Raktárba lesz beosztva, de hogy ott konkrétan milyen munkát kell végeznie, azt csak ma tudja meg. Szívesen végzi majd a feladatát, mert nehezen telt számára egyedül az idő munka nélkül az egyszemélyes cellában. Mivel munkába áll, a cellája is megváltozik, mert a dolgozó rabok a börtön másik részében kapnak helyet. Nagy valószínűséggel tehát költözni fog, és vélhetően több személyes zárkában kap helyet - tudta meg az Új Ász dr. Ruttner Györgytől, aki hozzátette: Stohlnak nincsenek félelmei amiatt, ha másokkal kell osztoznia egy cellán.
- Senki sem bántja a börtönben, mindenki kedves vele. Sőt, katona is volt, ahol egy körletben húsznál többen is együtt aludtak. Semmi problémája nem lesz ezzel - tette hozzá a színész ügyvédje.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 12. 07:26, szerda | Bulvár
Rick Astley visszatér a Paloznaki Jazzpiknikre
Rick Astley, Dee Dee Bridgewater, az Electro Deluxe és a Deladap is fellép a jövő évi, immár 14. alkalommal megszervezett Paloznaki Jazzpikniken, amelyet 2026. augusztus 6-tól 8-ig rendeznek a Balaton-felvidéki településen.
2025. November 11. 07:41, kedd | Bulvár
Szijjártó Péter lett a Budapest Honvéd elnöke
2025. November 10. 07:43, hétfő | Bulvár
Dubai a milliomosok számára a legvonzóbb város
Dubai lett a vagyonos magánszemélyek számára a legvonzóbb város a Savills londoni székhelyű globális ingatlanpiaci szolgáltató által készített rangsorban.
