Városlista
2025. június 18, szerda - Levente

Hírek

2019. Február 28. 19:14, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Mérséklődik a meleg március első napjaiban

Mérséklődik a meleg március első napjaiban

Mérséklődik a meleg március első napjaiban, többfelé 10 fok alatti maximumok lesznek. Emellett változékonyabb lesz az időjárás, helyenként eső, zápor is várható

- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.

Pénteken, március elsején szórványosan várható kisebb eső, zápor. Főként a Dunántúlon és a középső országrészben többfelé megerősödik a szél. A leghidegebb órákban mínusz 1 és plusz 9, napközben plusz 9 és 16 fok között alakul a hőmérséklet.

Szombaton a Dunántúl nyugati részén helyenként, másutt legfeljebb néhol valószínű kisebb eső, zápor. Kezdetben még többfelé megélénkül, néhol meg is erősödik a szél, majd mérséklődik a légmozgás. A minimumhőmérséklet mínusz 3 és plusz 5, a maximumhőmérséklet plusz 5 és 12 fok között alakul.

Vasárnap elszórtan alakulhat ki kisebb eső. A szél megélénkül, néhol megerősödik. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 3 és plusz 5, a maximumhőmérséklet 7 és 15 fok között lesz - olvasható az előrejelzésben.

Címkék: március, meleg, tavasz

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld

Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén

A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén

2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor

Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről

2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása

Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.

2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld

Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk

Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.