Hírek
2016. Február 16. 07:46, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Mentőautó borult fel Kunhegyes külterületén, ketten súlyosan megsérültek
Felborult egy mentőautó kedden kora reggel Kunhegyes külterületén, vezetője és a mentőápoló súlyosan megsérült, a helyszínelés idején teljes útzár van érvényben
- közölte a katasztrófavédelem, a mentőszolgálat és a rendőrség az MTI-vel. S. Tóth Anikó, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője elmondta: a mentőautó beteget nem szállított.
Kardos József, az Országos Mentőszolgálat Jász-Nagykun-Szolnok megyei vezető mentőtisztje azt mondta, a balesetben a mentőautó vezetője és a mentőápoló súlyosan megsérült, mentőhelikopter tart a helyszínre. Szabó Zita, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivőjének tájékoztatása szerint a főút forgalmát mindkét irányból Tomajmonostora irányába terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése
Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.
2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld
Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
