Hírek
2012. Május 08. 14:13, kedd |
Kék hírek
Forrás: STOP / HavariaPress
Meghalt a balesetben a mentőben szállított beteg
Szirénázó mentőautóval karambolozott egy kukásautó Kállósemjén belterületén. A karambol során a szállított beteg életét vesztette.
Hétfőn délután történt a baleset a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei községben. A mentőautó egy eszméletlen állapotban lévő, súlyos beteggel tartott a kórházba, amikor összeütközött egy kukásautóval.
A megkülönböztető jelzést használó mentőautó háromfős személyzete az ütközéskor megsérült, a járműben szállított beteg, egy 59 éves nyírbátori férfi életét vesztette. A kukásautóban ülőknek nem esett baja. A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.
HavariaPress / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 11:00, hétfő | Kék hírek
Agresszíven viselkedett egy csornai benzinkúton - Videó
Meghökkentő jelenet zajlott egy csornai benzinkúton.
2026. Július 12. 14:00, vasárnap | Kék hírek
Megtalálták az igazoltató rendőrt elgázoló sofőrt
Megtalálták azt a férfit, aki csütörtökön elgázolt egy igazoltató rendőrt, majd megállás nélkül elhajtott - közölte szombaton a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
2026. Július 11. 12:00, szombat | Kék hírek
Letartóztattak egy doktornőt, aki megölhetett egy embert a Szent János Kórházban
A Tények információi szerint emberölés történhetett a Szent János Kórházban, az ügyben egy 32 éves orvosnőt gyanúsítanak
