Hírek
2019. Március 04. 09:35, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Marihuánaültetvényt számoltak fel Budapesten
Elfogtak a rendőrök egy marihuánatermesztő párost és felszámolták újbudai ültetvényüket, ahol 216 tő cannabist és több mint 9 millió forintot találtak
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság vasárnap a rendőrség honlapján.A közlemény szerint a 31 éves R. Mátyás és a 44 éves M. Gy. Lászlóné Budafoki úti lakásban két olyan helyiséget találtak, amelyekben sátrak alatt tartott növények és azok termesztésére, gondozására telepített lámpák, ventilátorok, öntözők voltak.
A párt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették és indítványozták letartóztatásukat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld
Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor
A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
