Hírek
2011. Augusztus 21. 07:17, vasárnap |
Belföld
Forrás: HírTV
Majdnem egy nap kellett, hogy újra legyen áram
Három Zala megyei településen csaknem egy nap kellett az áramszolgáltatás helyreállításához a pénteki vihar után. Az eltépett vezeték nehezen megközelíthető, mocsaras, lápos területen található.
100 fogyasztónál a helyreállítás elhúzódott, leghamarabb kora este volt újra villany. Az orkánerejű szélben 30 ezren maradtak áram nélkül a Dunántúlon. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 12. 15:00, kedd | Belföld
Alekszej Lihacsov: a Roszatom minden Paks II-re vonatkozó kérdésre választ tud adni Budapestnek
A Roszatom minden, a Paks II projektet illető kérdésre választ tud adni az új magyar vezetésnek - jelentette Alekszej Lihacsov, az orosz állami atomenergetikai vállalatvezetője újságíróknak hétfőn Moszkvában.
2026. Május 12. 14:00, kedd | Belföld
Kapitány István: Magyarország nem válik le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés
Magyarország nem válik le az orosz energiáról, hanem diverzifikálja a beszerzési forrásait, és megmarad a rezsicsökkentés a lakosságnak -
2026. Május 12. 10:00, kedd | Belföld
Azbesztszennyezés - Megkezdődött az azbeszttel szennyeződött utcák bitumenes zárása Szombathely oladi városrészében
Megkezdődött Szombathelyen, az Oladi-platón az azbeszttel szennyezett utcák bitumenes zárása, egyelőre a Síp utca, a Gyömbér utca és a Sáfrány utca közötti szakaszon - közölte a város polgármestere a Facebook-oldalán hétfőn.
