Hírek
2019. Február 05. 12:01, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Majd 180-cal repesztett a 90 helyett
Egy sportautó vezetője a megengedett legnagyobb sebesség közel kétszeresével száguldott Kecskemét felé a minap.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Forgalomellenőrző Alosztályának munkatársai február 3-án 13 óra 34 perckor az 5-ös főúton sebességellenőrzésük közben egy sportautót mértek be, ami a lakott területen kívüli megengedett legnagyobb sebességet – 90 kilométeres sebességet átlépve, 178-cal közlekedett. A sofőrt megállították a megkülönböztető jelzéssel szerelt, civil jellegű szolgálati kocsival a rendőrök.
A 45 éves autóvezető 130 ezer forint közigazgatási bírságot és 6 büntetőpontot kapott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
