Hírek
2019. December 20. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok
Magyarország legnagyobb karácsonyfáját rajzolták az égre magyar pilóták
A Magnus Aircraft pilótái egy kétszemélyes, oktató és sportrepülőgéppel rajzolták az ország legnagyobb karácsonyfáját Magyarország egére és a radarok képernyőjére – írta az airportal.hu.
A pilóták két Magnus Fusion 212 repülőgéppel, kötelékben repültek a karácsonyfa-forma lerajzolásához, aminek képét a flightradar24.com tette közzé.
Hozzátéve, hogy a karácsonyfa törzse Pécsnél, a csúcsa pedig Siófoknál volt, közben pedig 358 kilométert tettek meg.
Fotó: flightradar24.com
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 05. 10:00, vasárnap | Belföld
Gulyás Gergely: a benyújtott alkotmány-módosítás az alkotmányos demokrácia vége
A benyújtott alkotmánymódosítás az alkotmányos demokrácia vége és az önkényuralom kezdete Magyarországon
2026. Július 05. 08:47, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a kormány nevében benyújtottam az Alaptörvény 17. módosítását
Magyar Péter a kormány nevében benyújtotta az Országgyűlésnek az Alaptörvény 17. módosítására vonatkozó javaslatot.
2026. Július 04. 14:00, szombat | Belföld
13,3 százalékkal több új autót helyeztek forgalomba az idei első fél évben
2026. Július 04. 12:00, szombat | Belföld
KNYF: vesztegetés miatt vettek őrizetbe egy kormányhivatali osztályvezetőt
Meggyanúsított és őrizetbe vett egy kormányhivatali osztályvezetőt minősített vesztegetés miatt a Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség pénteken - tudatta a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) közleményben az MTI-vel.
