Hírek

2013. Július 22. 11:09, hétfő | Sport
Forrás: MTI

Magyar címvédés a stuttgarti 24 órás futóversenyen

A címvédő Zahorán Ádám nyerte meg 215,4 km-es pályacsúccsal a Stuttgartban rendezett nemzetközi 24 órás futóversenyt.

A magyar ultrafutó 134 kört tett meg hétvégén az 1600 méteres pályán, a második helyen édesapja, Zahorán János végzett 200,1 kilométeres teljesítménnyel.
A Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaratonon 2008-ban második Zahorán Ádám tájékoztatása szerint a németországi viadal nagyon nehéz körülmények között zajlott, mivel az 1700 méter szintemelkedés mellé (összesen a 134 körben) 33 fokos kánikula járult.