Hírek
2015. Szeptember 27. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Madarak miatt bajba került egy repülő Budapesten
Madárrajba repült, emiatt megszakította a felszállást a Wizz Air Tel-Avivba tartó járata szombaton, a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren - közölte a diszkont légitársaság az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint a repülőgépen ezután elvégezték a kötelező technikai átvizsgálást, így nem sokkal este 7 óra előtt felszállhatott a gép.
A Wizz Air szerint a késés érinti a Budapest-Lárnaka járatot is, amely a tervek szerint 23 óra 5 perckor indul helyi idő szerint. A járat utasait indulásig a Wizz Air előírásainak megfelelő ellátásban részesítik - jelezték meg a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
2026. Április 04. 09:43, szombat | Belföld
BRFK: az amerikai alelnök látogatása miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz Budapesten
Az amerikai alelnök látogatása miatt április 6. és 8. között megváltozik a forgalmi rend Budapesten - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.
