Hírek

2011. Augusztus 05. 14:45, péntek | Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online

Löke-parádé és fölényes ETO-győzelmek

Egy nap alatt kétszer is megmérkőzött egymással a Győri Audi ETO KC és a Fehérvár női kézilabdacsapata, a győriek mindkét meccsüket fölényesen megnyerték.

Az újonnan igazoltak közül a norvég Heidi Löke volt leginkább elemében, a beálló szerezte a legtöbb gólt a találkozókon.

Az első meccsen csak 10-12 percig volt szoros az állás, utána az ETO folyamatosan növelve előnyét ellépett a Fehérvártól, és a szünetre már tízgólos különbséggel érkezett. A vége 44–18 lett a győrieknek. Mindhárom újonnan igazolt játékos a kezdőben kapott helyet, közülük a norvég Heidi Löke 8, a montenegrói Jovanka Radicsevics 6, míg a szerb Andrea Lekics 3 gólt szerzett az első ETO-meccsén.

A délutáni mérkőzés is hasonló forgatókönyv szerint zajlott, ismét Löke vitte a prímet góllövés terén, az ETO pedig ezúttal 37–20-ra nyert.