Hírek
2017. Május 23. 18:17, kedd |
Külföld
Forrás: mti
Lemondta liverpooli koncertjét a Take That a manchesteri robbantás miatt

Lemondta kedd estére tervezett liverpooli koncertjét a Take That a hétfő esti manchesteri robbantás áldozatai iránti tiszteletből.
Az Ariana Grande amerikai popénekes hétfő esti fellépése után elkövetett terrortámadásban 22-en meghaltak és 59-en megsebesültek a Manchester Arénában.
A Take That, mely az elmúlt héten ugyanezen a helyszínen adott koncertet, az áldozatok és családjuk iránti tiszteletből mondta le a fellépést. "Gondolataink és imáink veletek vannak" - olvasható a zenekar közleményében.
A Gary Barlow, Mark Owen és Howard Donald alkotta zenekarnak a hét további részében három fellépése lenne a manchesteri arénában, egyelőre nem közölték, megtartják-e azokat a koncerteket - írta a BBC hírportálja.
A hétfői tragédia miatt Nagy-Britannia több helyszínén felülvizsgálják a biztonsági intézkedéseket. A londoni O2 aréna, ahol a tervek szerint csütörtökön és pénteken is fellép Ariana Grande, közölte: fokozták a biztonsági ellenőrzéseket. Arról nincsen információ, az énekesnő folytatja-e európai turnéját.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 02. 07:18, kedd | Külföld
Orosz elnök: béke csak a NATO keleti bővítésének rendezése után lehetséges
A béke csak akkor lehetséges Ukrajnában, ha rendezik a NATO keleti bővítésének ügyét
2025. Szeptember 02. 07:17, kedd | Külföld
Megzavarták Ursula von der Leyen Bulgáriába tartó repülőgépének GPS-ét
2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Külföld
Lengyelország lesz a legnagyobb kedvezményezettje az EU védelmi hitelprogramjának
Lengyelország lesz a legnagyobb kedvezményezettje a SAFE (Security Action for Europe) uniós védelmi hitelprogramnak -
2025. Augusztus 31. 08:35, vasárnap | Külföld
Ukrán miniszterelnök: Volodimir Zelenszkij készen áll a találkozóra Vlagyimir Putyinnal bármilyen formátumban
Volodimir Zelenszkij ukrán elnök készen áll a találkozóra Vlagyimir Putyin orosz elnökkel bármilyen formátumban - jelentette ki Julija Szviridenko, Ukrajna miniszterelnöke a Fox News amerikai hírtelevíziónak adott interjúban.