Hírek
2019. Augusztus 22. 15:13, csütörtök | Sport
Lehoczki Peti és a Keceli autocross
Hétvégén kerül megrendezésre a Pintér Kupa következő fordulója a Kecel Ringen, ahol egy régi visszatérő versenyzővel találkozhatunk.
Ő Lehoczki Péter. Vele készítettem egy villáminterjút.
Kedves Péter mesélj most milyen indíttatásból és milyen vassal veszel részt a versenyen?
Üdvözlök mindenkit!
Az elmúlt években felhagytam az aktív versenyzéssel, de azért egy-egy futamon felbukkantam.
Az autóversenyzéstől nem lehet, és nem is szeretnék végérvényesen elszakadni. Nekem mindig is a nagy szerelem lesz. A jelenlegi autóm egy Mitsubishi Colt, amivel a rajthoz fogok állni.
Most milyen kialakítású pálya is vár rád és a sporttársaidra?
- Megmondom őszintén, hogy semmilyen információm sincs a pályával kapcsolatban, de a rendezőséget ismerve most is kitesznek magukért.
Mit tudhatunk a mostani versenyautódról?
- Az autóm egy 1.3-as kiskategóriás Colt. A választás azért esett erre az autóra, mert jelenleg az egyik legnépesebb kategória a bajnokságban. Az autón a futóművet átalakíttattuk autocrossra, hogy stabilabb legyen, de ezen kívül teljesen gyári maradt.
Külön szeretném Goia Dani barátomnak megköszönni a segítséget, aki teljes egészében építette az autót. Nélküle biztos nem vehetnék részt ezen a rendezvényen!
Szurkoljunk közösen Lehoczki Petinek a Pintér Kupa V. fordulóján, ami a Kecel Ringen lesz megtartva 2019.08.25-én.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 21. 07:13, csütörtök | Sport
Európa-liga - Az Aston Villa legyőzte a Freiburgot a döntőben
Az Aston Villa 3-0-ra legyőzte az SC Freiburgot a labdarúgó Európa-liga szerda esti döntőjében, Isztambulban.
2026. Május 20. 19:08, szerda | Sport
Az akarat diadala
Nagy csaták közepette nyert a rabócsiringen Nagy Ádám gokartversenyt.
2026. Május 18. 07:38, hétfő | Sport
Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott nem jutott ki a világbajnokságra
A magyar férfi kézilabda-válogatott nem jutott ki a januári olimpiai kvalifikációs világbajnokságra, mivel a csütörtöki 31-29-es vereség után vasárnap Veszprémben csak 31-30-ra győzte le Szerbiát a selejtező visszavágóján.
2026. Május 17. 08:39, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Kisvárdai sikerével bajnok a Győr
Az ETO FC Győr nyerte a labdarúgó Fizz Liga 2025/2026-os kiírását, miután a 33., utolsó forduló szombati játéknapján 1-0-ra győzött a Kisvárda vendégeként.
