Városlista
2026. június 26, péntek - János

Hírek

2020. Január 21. 10:48, kedd | Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Leégett egy munkásszálló Szibériában, többen meghaltak

Leégett egy munkásszálló Szibériában, többen meghaltak

Leégett egy munkásszállónak használt faépület a nyugat-szibériai Tomszk megyében, a tűznek tizenegy halálos áldozata van – közölte kedden az Interfax hírügynökség.

Az egyszintes épületet egy kínai cég bérelte. Lakói kínai, tádzsik és üzbég állampolgárok voltak. A TASZSZ úgy értesült, hogy az áldozatok közül legkevesebb öten üzbégek.

A rendkívüli helyzetek minisztériumának helyi képviselete szerint két embernek sikerült kimenekülnie az égő épületből.

A baleset egy magán fűrésztelepen történt Picsulimszkij községben, Tomszk megye aszinói járásában. A 208 négyzetméteren elterjedt tüzet eloltották.

A tragédia ügyében vizsgálat indult.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 26. 20:00, péntek | Külföld

Csökkent a kábítószerrel kapcsolatos büntetőügyek száma Kínában

Több mint egyharmadával csökkent az előző évhez képest a kábítószerrel kapcsolatos büntetőügyek száma Kínában

2026. Június 26. 12:00, péntek | Külföld

Megdőlt a júniusi hőségrekord Nagy-Britanniában

Megdőlt szerdán a júniusi hőségrekord Nagy-Britanniában.

2026. Június 26. 10:41, péntek | Külföld

Iráni konfliktus - Donald Trump: a Hormuzi-szoros továbbra is nyitva áll

A Hormuzi-szoros továbbra is nyitva áll - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök csütörtökön

2026. Június 25. 11:45, csütörtök | Külföld

Ukrajna háború - Tüzet okozott egy ukrán dróntámadás egy dél-oroszországi olajbázison

Tüzet okoztak a krasznodari régió poltavai olajbázisán egy drón lezuhant roncsai - közölte Alekszandr Haritonov, a Kraszoarmejszki járás vezetője csütörtökön a Max-csatornáján.