Városlista
2025. december 17, szerda - Lázár

Hírek

2019. Április 22. 18:06, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/Fotók: MTI/Mihádák Zoltán

Leégett egy cukrászda Leányfalun

Leégett egy cukrászda Leányfalun

Kigyulladt egy vendéglátóhely Leányfalun a Móricz Zsigmond úton a Petőfi sétány közelében hétfőn délután.

Teljes terjedelmében égett a két, szorosan egymás mellé épített részből álló, L-alakú épület mintegy 450 négyzetméteres teteje, és a lángok az alsó szinten is érintettek körülbelül 50 négyzetmétert. Az épületben ketten tartózkodtak, ők kijöttek a tűz keletkezésekor.

Az első hírek szerint senki sem sérült meg. A lángokat, a Pest megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett, a szentendrei és a fővárosi hivatásos, valamint a leányfalui és a visegrádi önkéntes tűzoltók fékezték meg. Az egységek kihoztak két gázpalackot is, amelyeket nem ért hőhatás – közölte a katasztrófavédelem.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld

Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció

2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld

Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog

Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.