Hírek
2016. November 04. 07:36, péntek |
Kék hírek
Forrás: mti
Lángolt egy pilisi malom
Teljesen kiégett egy malom a Pest megyei Pilisen péntek hajnalban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.
A közlemény szerint a Kossuth Lajos úti, hatszáz négyzetméteres, bontás alatt álló régi épület teljes tetőszerkezete és belső terei kiégtek a hajnali órákban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
