Hírek
2019. Április 25. 07:29, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Lakástűzben meghalt egy ember Novajon
Egy ember meghalt, egy pedig súlyosan megsérült a Heves megyei Novajon csütörtökre virradóra keletkezett lakástűzben – tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.
Egy kétszintes családi ház alsó szintje gyulladt ki Novajon, a Kodály Zoltán utcában. A lángok egy melléképületre és két kocsira is átterjedtek – írták.
Az egri és a mezőkövesdi tűzoltók a lakásból egy embert kihoztak, de a mentők már csak a halálát tudták megállapítani. A ház egy másik lakója kimenekülés közben súlyosan megsérült.
A tüzet reggelre eloltották.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
