Hírek
2019. Szeptember 17. 07:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu
Közel 60 millió forintnyi droggal bukott le egy kamionos Tompánál
Kamionban próbált egy 59 millió forintos marihuána-szállítmányt becsempészni egy férfi Tompánál - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság és a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) kedd reggel.
A 35 éves szerb-horvát állampolgár múlt pénteken késő este jelentkezett belépésre a közúti határátkelőhelyen. A NAV pénzügyőrei a vámvizsgálat alkalmával a vezetőfülkében kialakított rejtekhelyen, 20 lefóliázott - darált kávéval álcázott - csomagban találták meg a közel 24 kilogrammnyi gyanús anyagot, amelyről az elvégzett gyorsteszt során kiderült, hogy marihuána.
A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozói a férfit elfogták, és lefoglalták a kábítószert.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 03. 15:00, péntek | Belföld
Gajdos László: szabályszegő és egészséget veszélyeztető üzemeknek nincs helyük Magyarországon
2026. Július 03. 14:00, péntek | Belföld
Sándor-palota: a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt az államfő Budapesten
Sulyok Tamás köztársasági elnök csütörtökön a Velencei Bizottság tagjaival tárgyalt Budapesten - tájékoztatta a Sándor-palota az MTI-t.
2026. Július 03. 13:00, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: október 22-én nyilvánosak lesznek az elmúlt rendszer egyes titkosszolgálati iratai
2026. Július 03. 07:28, péntek | Belföld
Magyar Péter: az iskolakezdési támogatás első részletét augusztus végéig utalják
Az iskolakezdési támogatás első részletét, 50 ezer forintot augusztus 24-ig utalja a Magyar Államkincstár - közölte a miniszterelnök csütörtökön a Facebook-oldalán közzétett videójában.
