Hírek
2017. Április 18. 07:22, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Kilenc balesetben kilencen haltak meg a hosszú hétvégén
Kilenc balesetben kilencen haltak meg az ország közútjain a négynapos hosszú hétvégén - közölte a rendőrség hétfő reggel internetes oldalán.
Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) közleménye szerint a rendőrök 169 személyi sérüléses közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek, a kilenc halálos kimenetelű baleset mellett, 39 súlyos és 121 könnyű sérüléssel végződött.
A rendőrök 768 embert fogtak el, közülük 142-t körözés alapján, 701-et pedig bűncselekmény elkövetésén értek tetten. 843 embert állítottak elő, köztük 363-at bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt, további 86-ot ittas vezetés gyanúja miatt. Biztonsági intézkedésre 504 esetben volt szükség - olvasható a police.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 06. 07:06, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort
Minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij ukrán elnök gyakorlatilag halálosan megfenyegette Orbán Viktor kormányfőt, Magyarországot azonban nem lehet zsarolni, akárhogyan is fenyegetőznek
2026. Március 06. 07:01, péntek | Belföld
Magyar Péter: sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot
Sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot - közölte Magyar Péter a Tisza Párt elnöke csütörtökön az MTI-vel.
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt
2026. Március 05. 11:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Nem emelnek árat az oroszok
Magyarország garanciát kapott arra, hogy Oroszország a nemzetközi energiaválság ellenére változatlan áron szállítja le a hazánk ellátásához szükséges földgázt és kőolajat
