Hírek
2018. Március 09. 07:23, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy raktár Makón
Kigyulladt egy raktárépület Makó határában, az Ugar utca egyik ipartelepén péntek reggel - írta a katasztrófavédelem honlapján.
Makóról, Hódmezővásárhelyről és Szegedről riasztották a hivatásos tűzoltókat, összesen nyolc járművel, és a helyszínre érkezett a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is; az egységek közös erővel, több oldalról, hat vízsugárral oltják a lángokat.
Az elsődleges információink szerint az épületben senki nem tartózkodik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
