Hírek
2018. Július 10. 14:21, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kigyulladt egy ház Bobán – Gázpalackok robbantak fel

Eloltották a tüzet a Vas megyei Bobán, ahol egy családi ház és melléképülete gyulladt ki, gázpalackok robbantak fel, egy ember pedig súlyos égési sérüléseket szenvedett
- közölte a Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtóügyeletese kedd délután az MTI-vel. Egyed László tűzoltó alezredes tájékoztatása szerint a lángokat már eloltották, az utómunkálatok még tartanak.
Hozzátette: a melléképület, ahol több ezer gumiabroncsot tároltak, teljesen leégett, a lángok átterjedtek a családi házra is, amelynek a tetőszerkezete károsodott.
Korábbi közlését pontosítva elmondta, hogy a tűzben nem egy, hanem két gázpalack robbant fel, ennek során egy férfi súlyos égési sérüléseket szenvedett, mentőhelikopterrel vitték kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza
Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -
2025. Szeptember 02. 07:07, kedd | Belföld
Lázár János: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport
A MÁV és a Volán összevonásával visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a vállalatcsoport.
2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld
Változékony idő várható szeptember első hetében
2025. Szeptember 01. 07:56, hétfő | Belföld
Érkezik a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány a nyugdíjasoknak
Érkezik a nyugdíjasoknak a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány hétfőtől - erről beszélt Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán vasárnap közzétett videóban.