Hírek
2021. Szeptember 30. 09:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Ketten meghaltak, amikor hídpillérnek ütközött egy kisbusz az M6-oson

Oldalára borult, majd hídpillérnek ütközött egy kisbusz az M6-os autópálya 33-as kilométerénél, a Dunaújváros felé vezető oldalon, Ráckeresztúrnál.
Információk szerint két ember meghalt, hatan megsérültek - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője szerda este az MTI-vel.
Sebestyén Mária elmondta, a balesetben két férfi vesztette életét, ketten életveszélyes, ketten súlyos, míg ketten könnyű sérüléseket szenvedtek.
A szóvivő korábban azt közölte, hogy a gépjármű ismeretlen okból szalagkorlátnak, majd hídpillérnek ütközött. Nyolcan utaztak a járműben, amelyből a baleset során többen kiestek.
A katasztrófavédelem korábbi tájékoztatása szerint három mentőhelikopter és hat mentőautó érkezett a helyszínre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld
Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén
A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén
2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor
Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről
2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása
Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.