Hírek
2019. Szeptember 01. 13:12, vasárnap |
Belföld
Forrás: Infovárosok/Fotók: police.hu
Két túlsúlyos autószállított kapcsoltak le az M3-ason
Még péntek délután az M3-as autópálya geleji pihenőjénél értek tetten két sofőrt a rendőrök.
Az autószállító kisteherautón egy, a vontatmányon másik két személyautó volt, a szerelvények súlya a megengedett legnagyobb össztömeget az egyik járműnél több mint másfél tonnával, míg a másiknál több mint három tonnával haladta meg.
A sofőröket előállították a Tiszaújvárosi Rendőrkapitányságra, ahol a hatóság őket még aznap meghozott elsőfokú határozatában három hónapra eltiltotta a járművezetéstől és pénzbírsággal sújtotta.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 12:00, csütörtök | Belföld
Új program segíti a munkát keresők elhelyezkedését
2026. Február 05. 07:27, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely az Európai Bizottsághoz fordul a szolidaritási hozzájárulás kapcsán kiadott kormányrendelet miatt
2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk
A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.
