Városlista
2026. január 7, szerda - Attila

Hírek

2016. December 10. 16:09, szombat | Belföld
Forrás: mti

Két sofőr meghalt egy balesetben a 8-as főúton

Két sofőr meghalt egy balesetben a 8-as főúton

Elhunyt annak a két autónak a sofőrje, amely a 7-es és 8-as főutat összekötő, Székesfehérvárt elkerülő úton ütközött össze szombat kora délután - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.

A közlemény szerint az elkerülő út Szabadbattyán felé vezető oldalán teljes útlezárás van érvényben, míg a Csór felé vezető oldalon félpályás forgalomkorlátozás van.

Sipos Mónika rendőrségi szóvivő az MTI-nek elmondta, hogy a baleset eddig tisztázatlan körülmények között történt. Hozzátette: a két autó frontálisan ütközött, miután az egyik átszakította a két oldalt elválasztó szalagkorlátot.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől

A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.

2026. Január 07. 07:50, szerda | Belföld

Havazás - Meteorológia: keleten várható jelentős havazás

Szerdán keleten várható jelentős havazás, csütörtök reggelig további 10-20 centiméter friss hó várható, ezért a HungaroMet Zrt. szerdára több keleti vármegyére másodfokú (narancs) figyelmeztetést adott ki.

2026. Január 06. 07:20, kedd | Belföld

NAV: januártól számos kedvező adóügyi változás lépett életbe

Januártól nemcsak a harminc év alattiak teljes szja-mentessége lépett életbe, hanem a negyven év alatti kétgyermekes anyák is beléptek az szja-mentes körbe, és emelkedett a családi adókedvezmény összege.