Városlista
2025. július 15, kedd - Henrik

Hírek

2019. Február 18. 08:59, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Két éve segíti a Ficsak jegyescsomaggal a házasságra készülőket

Két éve segíti a Ficsak jegyescsomaggal a házasságra készülőket

Két éve adományoz a Fiatal Családosok Klubja (Ficsak) a hozzájuk csatlakozó önkormányzatokon keresztül jegyescsomagot a házasságra készülőknek - mondta Somogyi-Soós Anita, a szervezet munkatársa vasárnap az M1 csatornán.

Somogyi Soós Anita közölte, a csomagban egyebek mellett gyűrűpárna, párkapcsolatról szóló könyv és az esküvő szervezésében segítő munkafüzet is található.

A Ficsak munkatársa szerint a házasságkötések száma azért is növekszik Magyarországon, mert egyre több az olyan civil szervezet, amelyik "nem csak házasságra biztat, hanem segít a boldogság fenntartásában is".

Tabáni István énekes azt mondta, évekkel ezelőtt kérte fel őt a szervezet, hogy álljon az ügyük mellé, és ő ezt örömmel megtette, mert számára is nagyon fontos a család, amely egy biztos pont, és amelyből ő is nyeri a lendületet és az inspirációt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 15. 07:59, kedd | Belföld

Pride: hat országgyűlési képviselő mentelmi jogának felfüggesztését indítványozta a legfőbb ügyész

Az áprilisi demonstrációkon történtek kapcsán, kilenc szabálysértési ügyben hat országgyűlési képviselő mentelmi jogának felfüggesztését indítványozta a legfőbb ügyész - közölte a Legfőbb Ügyészség hétfőn az MTI-vel.

2025. Július 15. 07:56, kedd | Belföld

Orbán Viktor: nyugodtan futok rá a választásra