Hírek
2017. Február 16. 07:41, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Késsel támadt lakótársaira egy afgán embercsempész a fővárosban
Egy késsel támadt lakótársaira egy afgán férfi a fővárosban - hangzott el az M1 aktuális csatorna hírműsorában szerdán.
Az M1 információi szerint a férfi egy rákospalotai szállón támadta meg két lakótársát, egyiküket megvágta, míg a másikat ököllel ütötte.
Bagoly Bettina, a Fővárosi Főügyészség szóvivője a műsorban elmondta: tekintettel a bűncselekmény jellegére, valamint arra, hogy embercsempészés miatt már folyik büntetőeljárás a férfi ellen, indítványozták előzetes letartóztatását, amit a bíróság elrendelt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
2026. Január 26. 07:01, hétfő | Belföld
Enyhe, de borult, párás idő várható a jövő héten, többször kell csapadékra készülni
Jellemzően borult, párás, többfelé ködös idő várható a jövő héten és többször kell csapadékra - esőre, ónos szitálásra - is számítani, a szél olykor élénk, erős lesz.
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
