Hírek
2024. Február 05. 15:20, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Késnek a vonatok a győri fővonalon

Megsérült áramszedő miatt késnek a vonatok a győri fővonalon - közölte a Mávinform hétfő délután a Facebook-oldalán.
Azt írták, Biatorbágy és Herceghalom között megsérült a Bécsbe tartó Csárdás EuroCity áramszedője, emiatt a két állomás között csak egy vágányon közlekednek a vonatok. A győri fővonalon 15-30 perccel hosszabb menetidőre, kimaradó elővárosi járatokra lehet számítani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 12. 08:25, vasárnap | Belföld
Stratégiai partnerséget kötött a 4iG Űr és Védelmi Zrt.-vel a Széchenyi István Egyetem
Stratégiai együttműködési megállapodást írt alá a 4iG Űr és Védelmi Zrt., valamint a győri Széchenyi István Egyetem Budapesten - közölte az egyetem az MTI-vel pénteken.
2025. Október 12. 08:21, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen
A mai napon aláírásgyűjtést indítunk Brüsszel háborús tervei ellen - írta Orbán Viktor miniszterelnök szombat reggeli Facebook bejegyzésében.
2025. Október 11. 08:36, szombat | Belföld
Leslie Mandoki – az 50 éves szabadságvágy ünneplése a Bajor Szabad Államban is
Leslie Mandoki megkapta a Bajor Szabad Államban a rangos és nagy nemzetközi visszhangot kiváltó Pro Meritis Scientiae et Litterarum díjat.