Hírek
2016. Június 08. 07:47, szerda |
Sport
Forrás: mti
Kassai Viktor vezeti az Eb-nyitómérkőzést

Kassai Viktor vezeti pénteken a labdarúgó Európa-bajnokság nyitómérkőzését, amelyen a házigazda franciák a románokkal találkoznak a Saint-Denis-i Stade de France-ban.
Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) kedd este hozta nyilvánosságra, hogy a 40 éves magyar játékvezető lesz a bíró a 21 órakor kezdődő összecsapáson.
Kassai segítői Ring György, Tóth Vencel, Bognár Tamás és Farkas Ádám lesznek, a negyedik játékvezető pedig a holland Björn Kuipers lesz.
A szombati csoportmérkőzések bíróit szerdán jelenti be az UEFA.
Kassai többek között 2008-ban a pekingi olimpiai labdarúgótorna döntőjét vezette, a 2010-es dél-afrikai világbajnokságon az egyik nyolcad-, és elődöntőben, 2011-ben pedig a Bajnokok Ligája-fináléjában fújta a sípot. A labdarúgás történetével és statisztikájával foglalkozó szervezet, az IFFHS 2011-ben a világ legjobb játékvezetőjének választotta.
Kassai a 2012-es lengyel-ukrán közös rendezésű Európa-bajnokságon az angol-ukrán csoportmérkőzésen nem adta meg a társházigazdák szabályos gólját, emiatt a torna későbbi szakaszában már nem vezethetett mérkőzést.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 02. 14:18, kedd | Sport
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. Szeptember 02. 07:22, kedd | Sport
Premier League - Slot: Szoboszlai hihetetlenül teljesített
A bajnoki címvédő Liverpool labdarúgócsapatának edzője, Arne Slot szerint a győztes gólt szerző Szoboszlai Dominik hihetetlenül teljesített jobbhátvédként az Arsenal ellen az angol élvonal vasárnap esti rangadóján.
2025. Szeptember 01. 11:38, hétfő | Sport
Első versenyem a Kermor Motorsportnál
Formula Renault kategóriában mutatkozott be a Gokartversenyzésből, Formula 4-ből, és Túraautózásból ismert Kovács Zénó.