Hírek
2011. November 30. 20:57, szerda |
Helyi
Forrás: http://www.pestmegyei-hirhatar.hu/hir/karacsonyi-tamogatast-kapnak-szazhalombattan-a-
Karácsonyi támogatást kapnak Százhalombattán a rászorulók

A nehéz helyzetben élő százhalombattaiak, egyszeri 14 ezer forintos támogatást kapnak a polgármesteri hivataltól
Nyilas Hajnalka arról tájékoztatta a Magyar Távirati Irodát, hogy elsősorban azok az önkormányzati nyilvántartásban szereplő, szociálisan rászorult személyek fognak hozzájutni az összeghez, akik 2011. december 10-ig, benyújtják kérelmüket a polgármesteri hivatal hatósági irodáján.
Azok a házaspárok is várhatják a karácsonyi támogatást, akik közül az egyik fél nyugellátásra jogosult. Ebben az esetben a pénz kiutalásának feltétele, hogy az egy főre eső jövedelem ne haladja meg az 57 ezer forintot.
Összesen 300 családnak, mintegy 5 millió forintot különített el Százhalombatta önkormányzata.
Forrás: MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 09:08, vasárnap | Külföld
Donald Trump 30 százalékos vámot vetett ki az EU-ból és Mexikóból érkező importra
2025. Július 13. 09:07, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start kombinálható más államilag támogatott hitellel is
A szeptemberben induló Otthon Start Program hiteleit lehet kombinálni más államilag támogatott hitellel is, így a program még kedvezőbb
2025. Július 13. 09:06, vasárnap | Belföld
MÁV: figyelmeztető piktogramokat festettek a balatoni vasúti átjárókba
A balesetek megelőzése érdekében 42 balatoni vasúti átjáróban készült el a figyelmeztető piktogramok felfestése – közölte a MÁV-csoport szombaton.
2025. Július 13. 09:04, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel hibája, hogy az USA jelentősen emeli a vámokat
Szijjártó Péter: az amerikai vámemelés is a brüsszeli vezetés alkalmatlanságát bizonyítja.