Hírek
2020. Április 28. 05:02, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Kábítószer-díler bűnbandát számoltak fel Észak-Magyarországon
Kábítószer-kereskedő bűnszervezetet számoltak fel Észak-Magyarországon - közölte a rendőrség hétfőn a honlapján.
Öt férfi 2019 őszétől folyamatosan szerzett be különböző helyekről kábítószert, amelyet Miskolcon és környékén adott el fogyasztóknak és továbbértékesítőknek - írta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda.
Szombaton összehangolt akcióval Miskolcon, Nyékládházán és Mályiban elfogták őket. A helyszíneken a nyomozók nagy mennyiségű kábítószert (az előzetes szakvélemény szerint amfetamint és marihuánát), valamint készpénzt és mobiltelefonokat foglaltak le.
A bíróság hétfőn elrendelte a gyanúsítottak letartóztatását - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
