Városlista
2025. december 12, péntek - Gabriella

Hírek

2021. Július 18. 06:00, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Jegy nélkül utazott, majd ütött

Jegy nélkül utazott, majd ütött

Gyanúsítottként hallgatták ki a tatabányai nyomozók, azt a 23 éves nőt, aki előzetes szóváltást követően megütött két jegyellenőrt.

A Tatabányai Rendőrkapitányság eljárást folytat közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett elkövetése miatt egy oroszlányi nő ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján július 16-án este a Budapest felől Oroszlányba közlekedő személyvonaton G. Mária, mivel menetjeggyel nem rendelkezett szóváltásba keveredett a jegyvizsgálókkal, és a két férfit többször pofon ütötte – közölte a rendőrség.

A járőrök a nőt a Tatabányai Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók gyanúsítottként kihallgatták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 12. 07:42, péntek | Belföld

A hétvégén is enyhe, de borult idő várható

A hétvégén is folytatódik az enyhe, de jellemzően borult, párás, olykor tartósan ködös idő, helyenként szitálás is előfordulhat.

2025. December 12. 07:30, péntek | Belföld

Erkölcsi iránytű, tiszta gondolkodás és állhatatos szív - jellemezte Vitályos Eszter a közmédiát

Átadták a közmédia legrangosabb szakmai díjait.

2025. December 12. 07:26, péntek | Belföld

A köztársasági elnök is megszólalt a Szőlő utcai ügyben