Hírek
2011. December 01. 14:43, csütörtök |
Belföld
Forrás: mno.hu/MTI
Újabb segítség a kisvállalkozásoknak
A kormány stratégiai partnernek tekinti a takarékszövetkezeteket a kis- és középvállalkozások fejlesztésében.
Hangsúlyozta Szatmáry Kristóf, a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) gazdaságszabályozásért felelős államtitkára csütörtökön a Magyar Takarékszövetség és a vállalkozói érdekképviseletek tanácskozásán a Budapesti Kereskedelmi és Iparkamarában.
Az államtitkár kiemelte: a vállalkozásoknak hitelre, különböző finanszírozási lehetőségekre van szükségük a bővüléshez, és ebben a takarékszövetkezetek megoldást nyújthatnak. A tanácskozáson bejelentették, hogy a Magyar Takarékszövetség tagjai jövő év elején – várhatóan január-februárban – a kis- és középvállalkozások számára elérhető pénzügyi csomagot ajánl, a feltételeket most dolgozzák ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 20. 07:15, péntek | Belföld
Orbán Viktor: azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot
Azok zárták el a Barátság kőolajvezetéket, akik fölrobbantották az Északi Áramlatot: ezek az ukránok
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.
2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld
843 kilométer közút felújítását tervezik idén
A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.
