Hírek
2020. Október 01. 11:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Idén is lesz Szaunázók hétvégéje
A Magyar Fürdőszövetség idén is megszervezi a Szaunázók hétvégéjét: október 2-4. között tematikus szauna programokkal várják az érdeklődőket az ország fürdői - közölte a fürdőszövetség az MTI-vel.
Mint írták, a szaunázás segíti az immunrendszer erősítését, jó hatással van az egészségre, a vérkeringésre és méregteleníti a szervezetet. A Szaunázók hétvégéje a szaunázás jótékony hatásaira, egészségmegőrző, prevenciós célú alkalmazására kívánja felhívni a figyelmet, azzal a nem titkolt céllal, hogy tovább növeljék a szaunakultúra iránt érdeklődők számát.
A hétvége során a 31 csatlakozó fürdő szabadon szervez a szaunázáshoz kapcsolódó programokat, központilag egyetlen esemény lesz: október 3-án 16 órától a csatlakozó szaunákban ugyanaz a tematikus szauna program valósul majd meg az ország több településén - közölték.
A programban részt vevő fürdőkről és a hétvégéről bővebb információ a https://www.furdoszovetseg.hu/ oldalon és a szövetség hivatalos közösségi oldalán, a Csobbanj Velünk facebook oldalon található.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 25. 06:49, kedd | Belföld
NGM: Ezekre érdemes figyelnie a vásárlóknak a Black Friday akciók során
Az ünnepi időszak közeledtével, különösen a november végén esedékes Black Friday akciók idején jelentősen megnő az online és személyes vásárlások száma.
2025. November 25. 06:48, kedd | Belföld
Orbán Viktor: nem akarjuk eladósítani az unokáinkat Ukrajna miatt
Az Európai Unió folytatni akarja a háborút, de mivel pénzük nincs, közös hitelt vennének fel. Erre nemet kell mondanunk.
2025. November 24. 09:12, hétfő | Belföld
Hévízen tartotta idei országos konferenciáját az IPOSZ – fókuszban a kisipar és az AI
A kisipar jövőjét, a mesterséges intelligencia térnyerését és az ipartestületek szerepének megerősítését állította középpontba az Ipartestületek Országos Szövetségének (IPOSZ) háromnapos konferenciája, amelyet Hévízen, a Hotel F
2025. November 24. 07:27, hétfő | Belföld
Felhős, csapadékos idővel indul a hét
Felhős, csapadékos idővel indul a hét, majd átmenetileg szárazabb és naposabb idő várható, de a hétvégére újra beborul - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
