Hírek
2017. Február 18. 11:35, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Idei rekordot döntött pénteken a határsértés
Rekordszámú bevándorló akart Magyarországra jutni pénteken: 235-en próbálták meg átlépni a határt, idén eddig a legtöbben - hangzott el az M1 aktuális csatorna szombat délelőtti híradójában.
A rendőrség honlapján elérhető tájékoztatás szerint pénteken az illegális migránsok a magyar-szerb határon próbáltak bejutni az országba.
A rendőrök és a katonák 171 embert megakadályoztak abban, hogy illegálisan belépjenek az ország területére, 64 embert feltartóztattak és visszakísértek az ideiglenes biztonsági határzáron.
Az ország belső területén hét határsértőt fogtak el a rendőrök, egy ember ellen közokirat-hamisítás, egy további ellen embercsempészés miatt indult büntetőeljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!
Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.
2026. Április 19. 09:00, vasárnap | Belföld
Hétfőn tartja első ülését a Tisza-frakció
2026. Április 19. 07:44, vasárnap | Belföld
Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz 141 képviselővel
Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.
