Hírek
2017. Június 17. 13:37, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Horvátország és Görögország továbbra is népszerű úti célja a magyaroknak
Horvátország továbbra is népszerű úti célja a magyaroknak nyáron, és Görögország iránt is átlagot meghaladó az érdeklődés - mondta Kiss Róbert Richárd turisztikai szakújságíró az M1 aktuális csatornán szombaton.
Hozzátette: Olaszországon belül a távolabbi célpontok is népszerűek lettek, mint Sorrento vagy Rimini környéke. Megmaradt Spanyolország is népszerű nyaralási helyszínnek, és Bulgáriába is sokan utaznak.
A belföldi úti célok között a Balaton a magyarok fő úti célja, népszerű lesz idén nyáron, új apartmanházak és szállodák épültek, programok sora várja a vendégeket. Budapestre is sokan utaznak, de a Tisza-tó és a Fertő-tó környéke is megtelik turistákkal a következő időszakban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 04. 15:00, szombat | Belföld
Több mint harminc vasútállomás újul meg az országban
Az állomásfelújítási program részeként 14 vármegyében több, mint harminc állomás és vasúti megállóhely újul meg, mintegy 15 milliárd forint értékben, a MÁV-csoport és a Magyar Falu Program forrásaiból
2026. Április 04. 14:00, szombat | Belföld
Nézőpont: Fidesz-többség marad a következő országgyűlésben is
A kormányközeli kutatóintézet szerint marad a Fidesz többség.
