Hírek
2017. Március 05. 08:46, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak egy kigyulladt házban Vasváron
Egy megégett ember holttestére bukkantak a tűzoltók Vasváron egy kigyulladt lakóházban vasárnapra virradó éjjel - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.
Mint írták, Vasváron a Nagymákfa utcában gyulladt ki egy lakóház. A teljes egészében égő épület oltásán a körmendi hivatásos és a vasvári önkormányzati tűzoltók dolgoztak.
Az oltási munkálatokkal párhuzamosan a tűzoltók felderítést is végeztek, átvizsgálták az ingatlant, és ennek során a lakóház egyik helyiségében egy megégett ember holttestére bukkantak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 20. 15:00, szombat | Belföld
A polgármesterek fizetésének befagyasztását és a havi költségtérítés megszüntetését kezdeményezi a Tisza egy képviselője
2026. Június 20. 14:00, szombat | Belföld
Orbán Balázs lemondott az MCC Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról
Orbán Balázs lemondott a Mathias Corvinus Collegium (MCC) Alapítvány kuratóriumi elnöki posztjáról - ezt a politikus jelentette be pénteken Facebook-oldalán.
2026. Június 20. 12:00, szombat | Belföld
Szőlő utcai ügy - Pócs János újabb feljelentést tesz a jövő héten
Újabb feljelentést tesz jövő héten az ügyészségen Pócs János fideszes országgyűlési képviselő a Szőlő utcai ügyben. A politikus ezt pénteki budapesti sajtótájékoztatóján közölte.
2026. Június 20. 11:00, szombat | Belföld
Sulyok Tamás aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását
Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírta az alaptörvény tizenhatodik módosítását és elrendelte a Magyar Közlönyben való kihirdetését - közölték az államfő Facebook-oldalán pénteken.
