Hírek
2022. Január 25. 09:05, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: katasztrófavédelem
Holttestet találtak egy kigyulladt házban Gyulán
Holttestet találtak egy hétfőn kigyulladt családi ház kazánházában Gyulán - tájékoztatta közleményben az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.
Mint írták, a jelzés 17 óra előtt néhány perccel érkezett a katasztrófavédelemhez, néhány percen belül három járművel tizenegy tűzoltó vonult a helyszínre.
A kétszáz négyzetméteres, egyszintes családi ház három négyzetméteres kazánháza és a ház mellett lévő tizenkét négyzetméteres tűzifa- és szerszámtároló égett teljes terjedelmében, a lángok az épület tetejének egy részére is átterjedtek. A tűzoltók a lángokat negyven perc alatt fékezték meg.
A tűz keletkezési körülményeit vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 07. 14:00, kedd | Belföld
Kármán András: a hét második felében megteszik az utolsó uniós jogi lépést az uniós források hazahozatala érdekében
2026. Július 07. 10:00, kedd | Belföld
Társadalmi egyeztetés indult a megye és kormánymegbízott elnevezésekről
Társadalmi egyeztetés indult hétfőn a megye és kormánymegbízott elnevezésekről. Az ezzel kapcsolatos törvénytervezet és az ahhoz kapcsolódó dokumentumok a kormány honlapjáról érhetők el.
2026. Július 07. 07:46, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Tisza minden határt átlép, emberit, erkölcsit, jogállamit
A Tisza minden határt átlép: emberit, erkölcsit, jogállamit - közölte a Fidesz elnöke hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 07. 07:41, kedd | Belföld
Magyar Péter: még Isztambulban is nevettek, hogy a Fidesz akar tüntetni a demokrácia mellett
Még Isztambulban is hangosan felnevettek, amikor meghallották, hogy a Fidesz akar tüntetni az alkotmányosság és a demokrácia mellett - közölte a miniszterelnök hétfőn a Facebook-oldalán.
