Hírek
2011. December 29. 15:00, csütörtök |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Hanga: 8 pont a Barcának
A Manresát erősítő Hanga Ádám nyolc pontot dobott az éllovas Barcelonának a spanyol kosárlabda-bajnokság szerdai játéknapján.
A válogatott magyar légiós – aki holtversenyben a meccs legértékesebb játékosa lett – a liga honlapja szerint 23 perc alatt négy lepattanót is szedett a mérkőzésen, melyet a Barca nyert meg 74-61-re. „Ezt a játékot kell játszanunk, és akkor szép eredményeket tudunk elérni a jövőben” – nyilatkozta Hanga.
„Kikaptunk, ezen ez nem változtat, de mi nem a Barcelonával kell, hogy versenyben legyünk. A számokat elnézve hasznos tagja tudtam lenni a csapatnak. Jó érzés ez! Külön örülök, hogy otthon is lehetett nézni a meccset. Zavart, hogy a Real Madrid ellen semmi sem jött össze, most javítani tudtam egy kicsit. Bár ez egy vereség, ennek ellenére erőt adhat a csapatunknak a 2012-es folytatásra!” A Manresa jelenleg a 12. helyen áll a 18 csapatos bajnokságban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 14:00, vasárnap | Sport
FA Kupa - A Liverpool kiütésével elődöntős a Manchester City
A tavalyi döntős Manchester City 4-0-ra legyőzte szombaton kora délután a Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló Liverpoolt a labdarúgó angol FA Kupában, és a legjobb négy közé jutott.
2026. Április 02. 07:26, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda BL - Nyolcgólos előnyben a Veszprém
A Veszprém házigazdaként 32-24-re legyőzte a Paris Saint-Germaint a férfi kézilabda Bajnokok Ligája rájátszásának szerdai játéknapján, a negyeddöntőbe jutásért zajló párharc első mérkőzésén.
2026. Április 01. 07:15, szerda | Sport
Magyar-görög - Nem bírt egymással a két csapat
A magyar labdarúgó-válogatott gól nélküli döntetlent játszott a vendég görög csapattal a Puskás Arénában rendezett keddi barátságos mérkőzésen.
2026. Március 31. 07:13, kedd | Sport
Magyar-görög - Rossi: mostani ellenfelünk erősebb, mint Szlovénia
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatott keddi ellenfele, a görög csapat erősebb, mint a szombaton 1-0-ra legyőzött Szlovénia volt.
