Városlista
2025. szeptember 2, kedd - Rebeka

Hírek

2021. November 27. 15:02, szombat | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Hamarosan életbe lép a Volánbusz új menetrendje

Hamarosan életbe lép a Volánbusz új menetrendje

December 12-én életbe lép a Volánbusz Zrt. 2021/2022. évi autóbusz-menetrendje, amely az idén is számos fejlesztést és változást hoz az országos, elővárosi és regionális autóbuszjáratok közlekedésében

- közölte a társaság szombaton az MTI-vel.

A közlemény szerint egyes térségekben - az átalakuló vasúti menetrendhez is igazodva - módosul a ráhordó autóbuszjáratok menetrendje, vagy új vasúti csatlakozások létesülnek. Új menetrend lép életbe Pécs és Komló között, és folytatódik Szabolcs-Szatmár-Bereg megye közlekedésének fejlesztése is.

Változások lesznek Budapest elővárosi közlekedésében is. A Budapest-Esztergom vasútvonalon új hétvégi menetrend lép életbe, és emiatt kismértékben az Esztergom-Dorog-Kesztölc-Piliscsév vonalon közlekedő autóbuszjáratok menetrendje is módosul. A Budapest-Hatvan vasútvonal menetrendjének változása miatt a H8-as gödöllői HÉV menetrendje is módosul, így a megfelelő HÉV-csatlakozások további biztosításáért kismértékben a mogyoródi és kistarcsai megállóhelyeket érintő autóbuszjáratok menetrendje is változik. A menetrend-módosítás előnye, hogy Mogyoródon az átszállási lehetőségek száma változatlan járatszám mellett is bővül - ismertette a Volánbusz.

A menetrendi változásokkal kapcsolatos részletes tájékoztatás a Volánbusz honlapján, a https://www.volanbusz.hu/hu/hirek/hir/38039 linken olvasható.

Címkék: busz, menetrend, volánbusz

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 02. 07:15, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: 2027 végéig elkészül a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza

Egész biztosan elkészül 2027 végéig a magyar-szerb kőolajvezeték magyarországi szakasza, ami komoly előrelépést jelent majd hazánk és az egész térség energiabiztonságának szempontjából -

2025. Szeptember 02. 07:07, kedd | Belföld

Lázár János: visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a MÁV-Volán csoport

A MÁV és a Volán összevonásával visszafordíthatatlanul a megújulás útjára lépett a vállalatcsoport.

2025. Szeptember 01. 07:58, hétfő | Belföld

Változékony idő várható szeptember első hetében

2025. Szeptember 01. 07:56, hétfő | Belföld

Érkezik a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány a nyugdíjasoknak

Érkezik a nyugdíjasoknak a 30 ezer forintos élelmiszer-utalvány hétfőtől - erről beszélt Nyitrai Zsolt, a miniszterelnök főtanácsadója a Facebook-oldalán vasárnap közzétett videóban.