Városlista
2025. június 18, szerda - Levente

Hírek

2020. Április 29. 07:08, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Gyerekek szexuális kizsákmányolásával vádolnak egy óvónőt és élettársát

Gyerekek szexuális kizsákmányolásával vádolnak egy óvónőt és élettársát

Az óvónőt és élettársát azzal gyanúsítják, hogy nemcsak a nő unokahúgát abuzálták szexuálisan, hanem a férfi saját gyermekükkel is folytatott szexuális cselekményeket. Gyermekpornográf tartalmakat is készítettek.

A nyomozók nemzetközi együttműködéssel 2019 márciusában azonosított egy óvónőt és élettársát, akik a nő gyermekkorú unokahúgát szexuálisan abuzálták. A nyomozás során megállapították a rendőrök, hogy a férfi saját gyermekükkel is folytatott szexuális cselekményeket – közölte oldalán a rendőrség.

Kifejtve, hogy a magyar nyomozók az Europollal és több külföldi társszervvel együttműködve megállapították a két gyanúsított személyazonosságát, akik a dark weben különböző pedofil fórumokon terjesztették a szexuális visszaéléseikről készített gyermekpornográf felvételeket. A gyerekeket a rendőrség az illetékes hatóságok bevonásával biztonságba helyezte. A nyomozók az eljárás során bizonyítékokat találtak arra is, hogy a gyanúsított óvónő a munkahelyén is készített gyermekpornográf felvételeket több rábízott óvodásról.

A házkutatáskor a nyomozók informatikai eszközöket foglaltak le, amelyeken különböző vizsgálatokat követően további gyermekpornográf tartalmú kép- és videófelvételeket találtak.

A rendőrök befejezték a nyomozást szexuális erőszak és más bűncselekmények megalapozott gyanúja miatt a férfival és a nővel szemben, és vádemelést javasolnak.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 18. 07:14, szerda | Belföld

Parajd - Az SZTE mérései szerint határérték alatti volt a Maros és a Tisza sókoncentrációja a hétvégén

A Szegedi Tudományegyetem (SZTE) szakembereinek mérései szerint a hazai határérték alatti volt a víz sókoncentrációja a Maros magyarországi és a Tisza szegedi szakaszán a hétvégén

2025. Június 18. 07:10, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs műveletére került sor

Az elmúlt évek egyik legjelentősebb evakuációs művelete került biztonságos szakaszba, a kormány 87 magyar és egy amerikai állampolgárt szállított haza a Közel-Keletről

2025. Június 18. 07:05, szerda | Belföld

Orbán Viktor: a tét Magyarország energiaellátása

Tegnap elindult egy fontos csata Brüsszelben. A tét Magyarország energiaellátása - írta Orbán Viktor miniszterelnök keddi Facebook-bejegyzésében.

2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld

Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk

Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.