Városlista
2025. november 7, péntek - Rezső

Hírek

2019. December 05. 06:00, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Gyakorlat miatt fokozott katonai járműforgalom lesz több útszakaszon

Gyakorlat miatt fokozott katonai járműforgalom lesz több útszakaszon

Gyakorlat miatt fokozott katonai járműforgalom lesz vasárnap és hétfőn több forgalmas útszakaszon - közölte a Magyar Honvédség Altiszti Akadémia szerdán a Facebook-oldalán.

Tájékoztatásuk szerint vasárnap 8 óra és 11 óra között, valamint hétfőn 5 óra és 9 óra között gyakorlaton részt vevő katonák és technikai eszközök átcsoportosítása zajlik. Ezért megnövekedett katonai járműforgalom várható a Szentendre - 11-es főút - M0 - M5 autópálya - örkényi lehajtó - 5-ös főút - Táborfalva útvonalon.

Azt kérik, hogy az autósok a katonai járművek közelében fokozott óvatossággal közlekedjenek, mivel azok mérete és sebessége eltérhet a mindennapi közúti közlekedésben megszokottól.

"A Magyar Honvédség a vonatkozó jogszabályokat betartva arra törekszik, hogy a lehető legkisebb mértékben zavarja az állampolgárok nyugalmát" - fogalmaztak.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk

2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld

Felhős, esős idő várható a hétvégén

Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.

2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld

Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább

Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.