Hírek
2019. Január 22. 10:52, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó:MTI/Mátyus Tamás
Gázrobbanás történt egy társasházban Veszprémben
Feltehetően gázrobbanás történt egy veszprémi társasházban kedd reggel, ketten könnyű sérülést szenvedtek - közölte a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Szolgainé Soós Gabriella elmondta: a robbanás egy száz négyzetméter alapterületű társasházban történt, amely a detonáció után kigyulladt. Az oltást a veszprémi tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett végzik.
A sérülteket a mentők kórházba vitték.
A robbanás következtében egy arra haladó busz ablakai betörtek, utasai nem sérültek meg.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 09:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: a választók döntését hajtottuk végre
A választók döntését hajtotta végre a magyar Országgyűlés az alaptörvény tizenhetedik módosításával
2026. Július 14. 07:34, kedd | Belföld
Elfogadták az alaptörvény tizenhetedik módosítását
Elfogadta az Országgyűlés hétfőn az alaptörvény tizenhetedik módosítását, amelynek értelmében a hatálybalépést követő napon Sulyok Tamás köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
2026. Július 13. 10:00, hétfő | Belföld
OGY - A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt a parlament
A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt az Országgyűlés hétfőn, e heti kétnapos rendkívüli ülésének első napján.
2026. Július 13. 07:22, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: nem embereket üldözünk, hanem egy rendszert bontunk le
Nem embereket üldözünk; egy rendszert bontunk le, miközben egy demokratikus rendszert építünk, törvényesen, alkotmányos úton
