Hírek
2020. Június 09. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: MTI/MTI/Donka Ferenc
Felborult egy balesethez tartó mentőautó Lajosmizsénél
Autóval ütközött, majd felborult egy balesethez tartó mentőautó az 5-ös főúton Lajosmizsénél hétfő délután; két embert kórházba szállítottak
- tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t. A katasztrófavédelem közlése szerint az 5-ös főúton, Lajosmizse és Felsőlajos között először egy úgynevezett utoléréses baleset történt, egy személyautó és egy kisbusz ütközött.
Később, mindössze egy kilométerre a korábbi balesettől a helyszínre tartó, megkülönböztető jelzést használó mentő - eddig tisztázatlan körülmények között - összeütközött egy autóval és felborult.
Horváth Erika rendőrségi szóvivő elmondta: a balesetek helyszíneiről két embert kórházba szállítottak. A rendőrök félpályás útlezárás mellett helyszínelnek.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 13. 17:00, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: a franciákkal és az oroszokkal együtt felgyorsítjuk a paksi beruházást
2026. Február 13. 13:00, péntek | Belföld
Nagy Márton szerint a magyar kormány gazdaság- és vállalkozóbarát
2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan
2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg
