Hírek
2018. Március 12. 10:04, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Fegyverrel kirabolta utastársát egy nagykátai férfi a vonaton
Fegyverrel vagy annak utánzatával először háborgatta, majd kirabolta utastársát egy 19 éves nagykátai fiatalember vasárnap a Szolnok-Újszász-Nagykáta vonalon közlekedő személyvonaton
- közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője hétfőn az MTI-vel. Szabó Zita tájékoztatása szerint a fiatalember pénzt követelt az egyik utastól, majd amikor a sértett átadta a nála lévő pénzt, a támadó a férfi táskáját is átkutatta, ezt követően az újszászi vasútállomáson leszállt a vonatról.
A kalauz telefonon tájékoztatta a rendőrséget az eseményekről, a rendőrök a közelben elfogták a rablót, akit őrizetbe vettek és kezdeményezik előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 07:30, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: a Mercedes létrehozza az első magyarországi kutatás-fejlesztési központját
2025. November 13. 07:27, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a gyermekeket is
A kormánynak kötelessége mindenben támogatni a nevelőszülőket és rajtuk keresztül a nevelőszülőkre szoruló gyermekeket is - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook oldalára feltöltött videóban szerda este.
2025. November 12. 07:20, szerda | Belföld
Nébih: Baranya vármegyei vaddisznóban állapították meg az afrikai sertéspestis jelenlétét
A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) az afrikai sertéspestis (ASP) jelenlétét erősítette meg Baranya vármegyében.
