Hírek
2017. Október 13. 18:09, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Fegyvereket és lőszereket találtak egy hajmáskéri férfi lakásán
Lőfegyvereket és nagy mennyiségű lőszert foglaltak le a veszprémi rendőrök egy 42 éves hajmáskéri férfi lakásában - közölte a rendőrség a honlapján pénteken.
A tájékoztatás szerint a nyomozók még csütörtökön tartottak házkutatást a férfi lakásában és pincéjében, ahol légfegyvereken kívül puskacsöveket, fegyverek főbb darabjait és házi készítésű fegyvercsöveket, valamint több mint száz különböző - gépkarabélyhoz, pisztolyhoz, vadászfegyverhez, kispuskához való - lőszert találtak és foglaltak le.
A férfinak a lőszerek tartására nem volt engedélye, ezért a rendőrök elfogták, előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki.
A hajmáskéri gyanúsított ellen lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntettének gyanúja miatt indítottak eljárást. A férfi szabadlábon védekezhet.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 17. 15:00, kedd | Belföld
A Mol kezdeményezi a stratégiai kőolajkészletek felszabadítását a régió ellátásbiztonságának fenntartása érdekében
2026. Február 17. 13:00, kedd | Belföld
MVM: elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok
Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok - közölte az MVM hétfőn az MTI-vel.
2026. Február 17. 11:00, kedd | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP az egyetlen történelmi párt
2026. Február 17. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: aranykor köszöntött be az amerikai-magyar kapcsolatokban
Aranykor köszöntött be az Egyesült Államok és Magyarország közötti kapcsolatokban
